7işlem nedir?

Kurumumuz tarafından geliştirilen 7işlem muhasebe sisteminize entegre olarak çalışan, işletmenizin güncel mali veri akış tablolarını istediğiniz her an, her yerden, tek bir tıkla görüntüleme imkanı sunan bir raporlama otomasyonudur.
7işlem; sisteminize ait karmaşık verileri sadeleştirerek, bu verilerin toplanmasını, depolanmasını, analizini ve değerlendirilmesini kolaylaştıran bir uygulamadır.

Denetimli muhasebe sistemi

Bir işletmenin muhasebe sistemini efektif olarak kullanabilmesi için, bilgilerin doğru ve eksiksiz girildiğinden emin olunması gerekmektedir.

Muhasebe sistemleri doğaları gereği bilgilerin değiştirilmesine açıktır. Bu nedenle yapılan değişikliklerin hangi yetkili tarafından ne zaman yapıldığının kayıt altına alınması ve denetlenmesi bilgilerin doğruluğu için oldukça önemlidir.

Sistem yönetiminiz kurumumuza teslim edildiği andan itibaren; işletmeye yönelik yazılı kayıt yapanların tüm hareketleri kayıt altında tutulur, işletme yöneticisinin izni olmadan geçmişe yönelik herhangi bir değişiklik yapılamaz. Ayrıca herhangi bir işlemin, işletmenize atanacak sistem yöneticisi tarafından kontrol edilmesini talep edebilirsiniz.

7işlem klasik muhasebede kullanılan topla, çıkar, çarp, bölden oluşan 4işleme DENETLE, DENETLEN, RAPORLA olarak 3 işlemin daha eklenmesiyle oluşturulmuş bir isimdir. 7işlem sayesinde işletmedeki kayıtlarınızın doğruluğundan, güvenilirliğinden emin olabilirsiniz.

Çok Katmanlı Raporlama

Tek tıkla;
* Tüm detaylarıyla kullanıcı hareketlerini (saat ve tarih) görebilir,
* Cari hesaplara, irsaliyelere, alınan notlara ulaşabilir,
* İşletmenizin gelir-giderlerinin raporlarını ay ay, yıl yıl karşılaştırabilir,
* Hesap hareketlerinizi, ödemeleri, alacak ve borçları bu ekrandan takip edebilir,
*Hangi ürününüzün daha fazla satış hacmine sahip olduğunu, hangisinin daha fazla kar getirdiğini kolayca ayırt edebilirsiniz.

Böylece elde edeceğiniz zengin içerikli raporlarla karar verme hızınızı artırıp, iş odaklı tahminlerinizi somut verilere dayanarak yapabilirsiniz.

Muhasebe Entegre E-ticaret Sistemi

İşletmelerin fiziksel sınırları dışında daha geniş bir kitleye ulaşmasını ve satış yapmasını sağlayan e-ticaret siteleri oldukça avantajlıdır. Ancak e-ticaretten maksimum fayda sağlayabilmek için sadece bir siteye sahip olmak yetmez, stok bilgilerinin sitede tam olması, ürün fotoğraf ve özelliklerinin sitede doğru bulunması gerekmektedir. Eksik stok bilgileri ürün sipariş-tedarik işlemleri sırasında işletmede kaosa yol açabilmektedir.

Kurumumuz sunduğu e-ticaret paketinin yanında, muhasebe sisteminizle sitenizin senkronize çalışmasını sağlayarak stok güncelleme ve kontrol problemlerini ortadan kaldırır. Sitenize ürünlerinizin fotoğraflarının doğru, özelliklerinin eksiksiz girilmesi tarafımızdan yapılmaktadır.

Doğru Stok Takibi

7işlem Sayım Yazılımı sayesinde stoklarınızı fotoğraflı olarak sürekli denetliyor, kayıtsız mal giriş çıkışını kontrol altına alıyoruz.

Aynı zamanda online olarak 7işlem üzerinden stoklarınızı takip etmenizi sağlıyoruz.

Kolay Müşteri Takibi

Cari hesaplarınızın tüm hareketlerini iç detay bilgileriyle görüntüleyebilir, görüşmelerinize dair notlar kaydedebilirsiniz.

Tüm müşterileriniz websitenize entegre çalışan online ekstrelerini kendileri sisteme giriş yaparak görüntüleyebilir. Böylece mutabakatlarınız kolaylaşır.

100 Dil Desteği

100 dili anadili olarak konuşan gerçek kişilerden oluşan ekibimizle tüm dünyaya satış sisteminizi kurabilmeniz için gerekli altyapıyı biz sağlıyoruz.

Ülke temsilciliklerimiz sayesinde satışlarınızın gönderdiğiniz ülkedeki takibini sağlayabilir, ihracat kapasitenizi artırabilirsiniz.

Türkçe